Ana Sayfa | Bilgi Edinme | Duyurular| YBS| Web Mail | S.S.S | Site Haritasi | Iletisim
Hizmetlerimiz
Hizmet Standartlarımız
Özürlü Evde Bakım Hizmetleri
Kuruluşlarımız
Özel Kuruluşlar
Projelerimiz
Bağış & Bağışçılarımız
Basında BİZ
İnceleme Araştırmalarımız & Eğitim
İstatistikler
Mevzuat
Bilgi Edinme
SSS
Yöneticilerimiz
İl Müdürlüğümüz
 
BİZDEN HABERLER

05.01.2011
Buca Kız Yetiştirme Yurdu Çocukları Yeni Yılı Erken Kutladı

2011 yılına sayılı günler kala Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, Buca Kız Yetiştirme Yurdu'da kalan çocukları unutmadı ve onlarla birlikte Gölet'te düzenledikleri yeni yıl kutlamasında bir araya geldi.


Buca Gölet'te hazırlanan 2011 yılbaşı kutlamasında Buca Kız Yetiştirme Yurdu'nda kalan çocuklar gönüllerince eğlendiler. Belediye tarafından tahsis edilen otobüslerle Gölet'e getirilen 100'e yakın çocuk Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı ve eşi Oya Tatı tarafından karşılandı. Belediye Başkanı Ercan Tatı, yılbaşının ardından gelen diğer günleri de hep birlikte kutlayacaklarını söyleyerek, "Bugün buraya sevgilerimizi sizlerle paylaşmaya geldik. Yılbaşından sonra önümüzdeki tüm anlamlı günlerin kutlamalarını birlikte yapacağız. Nasıl bir kutlama ve neler istediğinizi bana ulaştırın gerçekleştirelim. Bir sonraki yılbaşı kutlamanız için şimdiden hazırlık yapın. Bana bir telefon uzaklıktasınız. Yeni yılda yeni mutluluklar yakalanamaz belki ama umutsuz yaşanamaz. Umutlarınızı kaybetmeyin. Mutlu ve huzurlu yılar diliyorum" diye konuştu. 

Gecede konuşma yapan Buca Kız Yetiştirme Yurdu Müdürü Gülcan Yılıkyılmaz, ilk kez böyle bir kutlamayla karşılaştıklarını dile getirdi. Yılıkyılmaz, " İlk defa böyle bir yılbaşı kutlaması yapıyoruz. Buca Belediye Başkanımız Ercan Tatı ve sevgili eşi Oya Tatı hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmıyor. 2011'i burada bir aile olarak kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. 


Şarkılar eşliğinde gönüllerince oynayan ve güzel bir yılbaşı kutlaması geçiren çocuklar kesilen yılbaşı pastasının ardından yeni yıl hediyelerini de Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı'nın eşi Oya Tatı'nın elinden aldılar. 

 

« Önceki Sayfa
kamu ihale kurumu
shcek
izmir valiliği
alo 183
alo 150
resmi gazete
© Copyright 2010 İzmir Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Ziyaretçi Sayısı : 227994 Netport' un hediyesidir.
yayınlarımız tanıtım filmleri